Vpis v 1. razred Osnovne šole Horjul

Spoštovani starši!

Vabimo vas k vpisu vašega otroka v 1. razred osnovne šole za šolsko leto 2019/2020:

V skladu z Zakonom o osnovni šoli poteka v Sloveniji v mesecu februarju vpis otrok v 1. razred osnovne šole. Vpis je obvezen za vse otroke, ki v tekočem koledarskem letu dopolnijo starost 6 let, torej letos za otroke, rojene v letu 2013.

Vpis v 1. razred Osnovne šole Horjul za šolsko leto 2019/2020 bo potekal od 4. do 22. februarja. Za vse bodoče prvošolce in njihove starše/skrbnike bomo v torek, 19. februarja, ob 17. uri pripravili ustvarjalno delavnico. SOČASNO z delavnico bo v sosednjem prostoru (učilnici) potekal VPIS, ki se ga boste lahko udeležili starši skupaj z otrokom, tako da boste delavnico za kratek čas zapustili in se zatem vrnili k ustvarjanju.

Za tiste, ki se vpisa 19. februarja ne boste mogli udeležiti, bo potekal vpis po individualnem dogovoru, v mesecu februarju.

K vpisu v 1. razred boste ob koncu januarja prejeli tudi vabilo po pošti.