Izmenjevalnica igrač

V sredo 22. maja 2019  bomo na šoli, v okviru krožka prostovoljstvo, organizirali IZMENJEVALNICO IGRAČ, ki bo namenjena učencem od 1. do 4. razreda.

Z dogodkom želimo ozavestiti, da je ceneje, če igrače, ki se jih naveličamo, z nekom zamenjamo. Hkrati pa z izmenjavo prispevamo tudi k zmanjšanju onesnaženosti okolja in potrošniške mrzlice (nakupovanja zaradi želje in ne zaradi potrebe).

Učenec od 1. do 4. razreda, ki želi sodelovati na izmenjevalnici igrač, do vključno torka 21. 05. 2019 v šolo prinese ENO dobro ohranjeno igro, knjigo ali igračo (po želji lahko tudi več), ki je ne potrebuje več, ker se jo je naveličal ali pa jo je prerasel.

Plišastih igrač in orožja (čeprav je igrača) NE ZBIRAMO!!!

Prineseno učenci oddajo razredničarki.

Vsak učenec, ki bo prinesel eno dobro ohranjeno igro, knjigo ali igračo, bo lahko na dan dogodka na stojnicah izbral ENO igro, knjigo ali igračo, ki mu bo všeč in jo bo nato odnesel domov.

Kdor ne bo prinesel igre, igrače ali knjige, na izmenjevalnici NE BO MOGEL SODELOVATI.