Šolsko tekmovanje Matemček

Spoštovani starši,

prejeli smo obvestilo, da se bo šolsko tekmovanje Matemček odvilo v sredo, 10. 2. 2021.

Prijave za učence 4. in 5. razreda sprejema ga. Helena Leskovec na elektronskem naslovu helena.leskovec(at)oshorjul.si.

Prijave za učence od 6. do 9. razreda sprejema ga. Nataša Plavčak na elektronskem naslovu natasa.plavcak(at)oshorjul.si.

Rok za oddajo prijav je ponedeljek, 8. 2. 2021, do 12.00. Prijava mora vsebovati zapis o potrditvi prijave na tekmovanje in strinjanje s pogoji, ki jih najdete na spletni strani organizatorja.

Nekaj poudarkov:

• Tekmovanje je prostovoljno.
  • Tekmovanje bo izvedeno na daljavo s pomočjo videokonference, na kateri bo, kolikor je mogoče, zagotovljen nadzor.
  • Vsi tekmovalci pišejo ob 13.00 in pisanje zaključijo z oddajo rešitev do 13.55.
  • Tekmovalci si morajo tekmovalne pole, ki jim bodo posredovane na dan tekmovanja tik pred tekmovanjem na način, ki ga določita mentorici, sami natisniti. V primeru, da tekmovalnih pol ne morete natisniti, naj imajo tekmovalci v naprej pripravljene liste za vpis rešitev nalog oz. karirast papir. Naslednja možnost je, da tekmovalec rešuje naloge kar v dokumentu pdf.
  • Tekmovalci do 13.55 oddajo sken ali fotografijo rešitev ali pdf mentoricama na elektronska naslova, ki sta navedena zgoraj.
  • Cena prijavnine je 2 €, če učence prijavi šola. Če učence prijavite samostojno pri organizatorju tekmovanja, pa znaša 5 € (prijavnino v tem primeru poravnate samostojno).

Aleksander Gube, ravnatelj