Nova interesna dejavnost Košarka za vse učenke in učence OŠ Horjul

V mesecu novembru pričenjamo z novo interesno dejavnostjo KOŠARKA za VSE UČENKE in UČENCE OŠ Horjul.

Košarka bo vsak ponedeljek in vsak četrtek od 14.50 do 16.00. Z učenci predmetne stopnje se v garderobah velike telovadnice dobimo že ob 14.30.  Po učence razredne stopnje pride učitelj ob 14.30 v učilnice.

Interesno dejavnost KOŠARKA za učenke in učence pričnemo izvajati v ponedeljek, 14. 11. 2022.

Obvezna je športna oprema! Učenke in učenci se lahko košarke udeležijo enkrat ali dvakrat tedensko.

Interesna dejavnost je za vse brezplačna.

Na interesno dejavnost se je potrebno prijaviti. Otroci naj izpolnjene prijavnice vrnejo v tajništvo ali kabinet športa do ponedeljka, 13. 11. 2022. Prijavnico najdete na spletni strani šole  (povezava: https://www.oshorjul.si/interesne-dejavnosti/ na koncu seznama interesnih dejavnosti).

Dodatne informacije: nina.bednarik@oshorjul.si

Vabljeni!