Volkswagen 27. ljubljanski maraton – šolski teki – 21. 10. 2023

V soboto, 21. oktobra 2023, bosta v okviru Volkswagen 27. Ljubljanskega maratona potekala Promocijski tek (1.–5. razred) in Osnovnošolski tek (6.–9. razred).

Promocijski tek je netekmovalnega značaja. Dolžina proge za 1. in 2. razred je 600 m, za 3., 4. in 5. razred je 1350 m.

Osnovnošolski tek je tekmovalnega značaja in šteje kot državno prvenstvo v uličnem teku. Dolžina proge za vse kategorije (od 6. do 9. razreda) je 1800 m.

Starši svojega otroka prijavite po e-pošti: monika.trcek@oshorjul.si

V prijavi obvezno navedite: ime in priimek otroka, razred, letnico rojstva in svoje kontaktne podatke (gsm, e-pošta). Zadnji rok za prijave je 10. oktober 2023.

Zaradi dolžine prireditve je prevoz na tekmovanje in z njega v domeni staršev, učitelji bomo poskrbeli za spremstvo učencev od ciljnega prostora do zbirnega mesta, kjer boste starši lahko prevzeli svojega otroka. Poskrbeli bomo tudi za kontrolno točko pred startom. Podrobnejša navodila boste dobili po prijavi.

Več informacij o prireditvi lahko dobite na naslovu https://vw-ljubljanskimaraton.si

Monika Trček