Tekmovanja

V šolskem letu 2022/23 bomo prevoze otrok na tekmovanja v čim večji meri poskušali realizirati s pomočjo staršev in šolskega avtobusa. Udeležili se bomo tekmovanj po spodnji tabeli, za katera bo interes izkazalo več učencev. Tekmovanja so za učence prostovoljna.

 

TEKMOVANJEVODJAŠOLSKOREGIJSKODRŽAVNO
Konstruktorstvo in tehnologija obdelavJerneja Zabukovec Žnidaršič31. 3.13. 5.
Proteusovo tekmovanjeAlenka Medved19. 10.2. 12.
Preglovo tekmovanjeJanja Haler16. 1.25. 3.6. 5.
Stefanovo tekmovanjeRobert Petrič15. 2.13. 4.13. 5.
Logika (6.–9. razred)Nataša Plavčak29. 9.22. 10.12. 11.
Matematika OŠ (Kenguru Vegovo) (1.–7. razred)Helena Leskovec16. 3.5. 4.22. 4.
Matematika OŠ (8.–9. razred)Nataša Plavčak16. 3.5. 4.22. 4.
Tekmovanje Bober (1.–5. razred)Tjaša Glamočak7.–11. 11., 14.–18. 11.  
Tekmovanje Bober (6.–9. razred)Alen Herič7.–11. 11., 14.–18. 11.7. 1.
Tekmovanje Matemček (6.–9. razred)Nataša Plavčak11. 11.26. 11.
Tekmovanje Razvedrilna matematikaJerneja Zabukovec Žnidaršič30. 11.25. 2.
Tekmovanje Logična pošastNataša Plavčak5. 5.21. 5.
Medobčinsko tekmovanje odbojka (starejši)Jure Bojan Končandec  
Medobčinsko tekmovanje odbojka (mlajši)Jure Bojan Končanmar  
Tekmovanje mali nogomet (starejši)Jure Bojan Končandec  
Tekmovanje mali nogomet (mlajši)Jure Bojan Končanmar  
Tekmovanje atletikaJure Bojan Končanmaj  
Ljubljanski maraton (le prijava)Jure Bojan Končan22. 10.  
Tekmovanje plavanje (le prijava)Nina Bednarikmaj  
Odbojka na mivkiNina Bednarik 16. 6. 
Tekmovanje košarkaNina Bednarikdec  
Tekmovanje košarka 3×3Nina Bednarik 12. 5. 
Tekmovanje športno plezanje (le prijava)Nina Bednarik 15. 4. 
Cankarjevo tekmovanjeNatalija Kogovšek29. 11. (8., 9.), 4. 4. (1.–7.)17. 1.11. 3.
Zgodovinsko tekmovanjePeter Hribernik6. 12.9. 3.
Geografsko tekmovanjeBarbara Jagodic15. 11.1. 4.
EkokvizBarbara Jagodic12. 1.7. 3.
Kresnička (1.–3. r.)Marjeta Oblak6. 4.  
Tekmovanje iz angleščine 8. r.Pina Hu22. 11. 30. 3.
Tekmovanje iz angleščine 7. r.Pina Hu15. 2.22. 3.
Tekmovanje iz angleščine 9. r.Regina Zavec22. 11. 30. 3.
Tekmovanje iz angleščine 6. r.Regina Zavec14. 12.21. 2.
EPI Reading Badge (4.–9.)Pina Hu, Regina Zavecmarec  
Nemška bralna značka (7.–9.)Pina Hufebruar  
Tekmovanje iz francoščine 9. r.Mojca Podobnikar23.–27.1.18. 3.
(Skupno 992 obiskov, današnjih obiskov 13)