Zaposleni

Razredna stopnja

Ime in priimek Poučuje e-pošta
Tanja Bergant Drugi učitelj v 1. razredu tanja.bergant(at)oshorjul.si
Irena Čadež 1. b irena.cadez(at)oshorjul.si
Andreja Kobetič 4. a andreja.kobetic(at)oshorjul.si
Marija Kovač 2. b marija.kovac(at)oshorjul.si
Alenka Krušič 5. b alenka.krusic(at)oshorjul.si
Tjaša Glamočak 3. b tjasa.glamocak(at)oshorjul.si
Helena Leskovec 5. a helena.leskovec(at)oshorjul.si
Tea Likar PB tea.likar(at)oshorjul.si
Petra Mrzlikar / petra.mrzlikar(at)oshorjul.si
Marjeta Oblak 2. a marjeta.oblak(at)oshorjul.si
Petra Peternel 4. b petra.peternel(at)oshorjul.si
Mojca Potrebuješ 1. a mojca.potrebujes(at)oshorjul.si
Mateja Poženel TJA mateja.pozenel(at)oshorjul.si
Sonja Kužnik Pivk 3. a sonja.kuznik-pivk(at)oshorjul.si
Alenka Medved PB alenka.medved(at)oshorjul.si
Tomaž Kern PB tomaz.kern(at)oshorjul.si

Predmetna stopnja

Ime in priimek Poučuje e-pošta
Urša Župec FIZ, MAT ursa.zupec(at)oshorjul.si
Nataša Plavčak MAT natasa.plavcak(at)oshorjul.si
Janja Haler BIO, KEM, NAR janja.haler(at)oshorjul.si
Nina Bednarik ŠPO nina.bednarik(at)oshorjul.si
Barbara Jagodic GEO, ZGO barbara.jagodic(at)oshorjul.si
Natalija Kogovšek SLJ natalija.kogovsek(at)oshorjul.si
Jure Bojan Končan ŠPO jure.koncan(at)oshorjul.si
Natalija Rus GUM natalija.rus(at)oshorjul.si
Svetlana Sovre LUM svetlana.sovre(at)oshorjul.si
Nataša Garafol SLJ natasa.garafol(at)oshorjul.si
Sonja Videčnik TJA sonja.videcnik(at)oshorjul.si
Regina Zavec TJA, DKE, ZGO regina.zavec(at)oshorjul.si
Jerneja Zabukovec Žnidaršič TIT, MAT jerneja.zabukovec-znidarsic(at)oshorjul.si
Natalija Ambrožič ZGO, NEM, PB natalija.ambrozic(at)oshorjul.si

Ravnatelj

Ime in priimek e-pošta
Aleksander Gube  aleksander.gube(at)oshorjul.si

Specialni pedagogi

Ime in priimek e-pošta
Ana Selan ana.selan(at)oshorjul.si
Katarina Jerkovič katarina.jerkovic(at)oshorjul.si
Tina Matjaž tina.matjaz(at)oshorjul.si

Svetovalna služba

Ime in priimek e-pošta
Marjeta Požru Krstić marjeta.pozru-krstic(at)oshorjul.si

Knjižnica

Ime in priimek e-pošta
Polona Končar polona.koncar(at)oshorjul.si

Organizator prehrane (OŠ, VVE)

Ime in priimek e-pošta
Mirica Založnik Simončič NAR, GOS mirica.zaloznik-simoncic(at)oshorjul.si

Računalnikar – organizator informacijske dejavnosti

Ime in priimek e-pošta
Alen Herič alen.heric(at)oshorjul.si

Nepedagoško osebje

Priimek in ime Delovno mesto
e-pošta
Petra Knapič Tajnik petra.knapic(at)oshorjul.si
Darja Čufer Šibau Računovodkinja darja.cufer-sibau(at)oshorjul.si
Marija Oblak Spremljevalka marija.oblak(at)oshorjul.si
Sabina Klasič Čistilka sabina.klasic(at)oshorjul.si
Darja Pečevnik Kuharica darja.pecevnik(at)oshorjul.si
Veronika Trček Kuhinjska pomočnica veronika.trcek(at)oshorjul.si
Majda Marolt Kuhinjska pomočnica
Mateja Velkavrh Kuhinjska pomočnica mateja.velkavrh(at)oshorjul.si
Mira Vrhovec Čistilka mira.vrhovec(at)oshorjul.si
Marija Merela Čistilka
Brigita Plestenjak Čistilka brigita.plestenjak(at)oshorjul.si
Refika Nuhić Čistilka refika.nuhic(at)oshorjul.si
Rafko Plestenjak Hišnik rafko.plestenjak(at)oshorjul.si
Hasnija Sejarić Čistilka hasnija.sejaric(at)oshorjul.si
Nives Kovač Spremljevalka nives.kovac(at)oshorjul.si

Zapis (at) se uporablja iz varnostnih razlogov in ga je potrebno v zapisu elektronskega naslova nadomestiti s simbolom @.

(Skupno 13.207 obiskov, današnjih obiskov 115)