Prehrana

Odjave in prijave prehrane  so možne na sledeče načine:

na tel.: 75 00 220 ali 051 308 472 (lahko tudi preko sporočila), na šolski elektronski naslov o-horjul.lj@guest.arnes.si ali na elektronski naslov tajnice petra.knapic@oshorjul.si.

Prosimo vas, da glede na zakonodajo o šolski prehrani otroka redno odjavljate od šolske prehrane v primeru bolezni (najkasneje do 8.30 zjutraj) in drugih odsotnosti (najkasneje en dan prej), ker vam bomo v nasprotnem primeru primorani zaračunati celotno ceno prehrane kljub odsotnosti otroka. Prvi dan odjave se odšteje samo malica, ki je subvencionirana, v nasprotnem primeru naslednji dan. Kosilo se odšteje že prvi dan odjave, ne glede na subvencijo. Prosimo pa tudi, da otroka, če je odjavljen od prehrane tudi prijavite nazaj na prehrano.

(Skupno 1.128 obiskov, današnjih obiskov 8)