Noč v knjižnici

V petek, 31. 5. 2024, so učenci predmetne stopnje končno dočakali težko pričakovano noč v knjižnici. Spanje v šolski knjižnici so si morali prislužiti z branjem za bralno značko ali z udeležbo na enem izmed literarnih dogodkov, ki smo jih med letom organizirali v šolski knjižnici. Noč v knjižnici seveda ne pomeni le spanja, pač pa lov na knjige, kviz, pripravo večerje (in njeno použitje), športne igre v telovadnici, strašljive zgodbe in prestrašene krike ob najmanjšem šumu med umivanjem zob. Bilo je zabavno in živahno, saj nas je bilo vseh skupaj kar 21. Čas za branje je napočil pozno, pozno zvečer, ko sta se vrvenje in zvok otroških glasov v naši knjižnici naposled malo umirila. Vsak izmed nas si je našel prijeten kotiček med knjižnimi policami in ko smo končno zaspali, je bilo že sobotno jutro. Zbudili smo se nekateri bolj, drugi manj naspani, a vsi kar zadovoljni. Hitro smo pospravili, pojedli zajtrk in se že odpravili domov – spočit😊. Verjamemo, da se bomo kmalu spet družili na novi noči v knjižnici.