Zala Končan

Zala Končan je osmošolka, ki si to šolsko leto zasluži posebno pozornost. Dokazala je, da se s trudom in vztrajnostjo da doseči zares veliko. Je dobitnica kar treh zlatih priznanj. Prejela je:

• zlato priznanje na tekmovanju iz angleščine in se uvrstila na 4. mesto v državi;
  • zlato priznanje na tekmovanju iz Logike in se uvrstila na 7. mesto v državi;
  • zlato priznanje na tekmovanju iz Logične pošasti in se uvrstila na 1. mesto v državi.

Za vse te dosežke je trikrat vpisana v ZLATO KNJIGO.

V tem šolskem letu je prejela tudi bronasto priznanje na tekmovanju iz matematike, bronasto priznanje na tekmovanju iz kemije in bronasto priznanje na tekmovanju iz razvedrilne matematike.

Zala pa ni samo zelo uspešna na šolskem področju. V svojem prostem času igra violino. To šolsko leto je z odliko zaključila 7. razred glasbene šole iz violine.

Zala, čestitamo ti za vse dosežene uspehe. Ponosni smo nate!

Zapisala: Nataša Plavčak

Zala na podelitvi zlatega priznanja iz Logike v Cankarjevem domu
Zala se vpisuje v zlato knjigo, ob njej je mentorica tekmovanja iz angleščine, ga. Regina Zavec
Zala igra violino, na klavirju jo spremlja profesorica Ilonka Pucihar