ZMAGOVALNA RAZREDA ŠOLSKEGA BRALNEGA TEKMOVANJA STA 3. B IN 6. A

Ob koncu šolskega leta se izteka tudi branje za bralno značko in naše šolsko bralno tekmovanje. Letos je bralno značko opravilo 208 učencev naše šole od 330. Najuspešnejša razreda na šolskem bralnem tekmovanju sta bila 3. b na razredni stopnji in 6. a na predmetni stopnji. K zmagi 3. b so odločilno pripomogli starši, ki so sodelovali pri bralni znački za odrasle.
Učenci obeh zmagovalnih razredov se bodo za nagrado v torek, 20. 6. 2023, udeležili nagradnega izleta v eno od slovenskih zgodovinskih mest. Tam bodo spoznavali, kakšna ustanova je arhiv in kaj v njem hranijo. Z vodičem se bomo sprehodili po centru mesta in se seznanili z nekaterimi kulturnimi znamenitostmi srednjeveškega mesta. Za konec se bomo posladkali še s sladoledom in se nato polni lepih vtisov in obogateni z novimi znanji vrnili domov.

Mojca Podobnikar

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost